Kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski

Oszacuj realne koszty budowy. Zaplanuj wydatki

Aby budowa przebiegała bez finansowych niespodzianek, warto zaplanować niezbędny budżet. Nieocenionym narzędziem jest kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski można zamówić na dowolnym etapie procesu budowy: przed podjęciem decyzji o wyborze projektu, przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, w trakcie trwania budowy.

Zobacz>> Przykładowy kosztorys inwestorski (pdf)

 • Oferujemy promocyjną cenę na wykonanie kosztorysu inwestorskiego dla projektów z Kolekcji Muratora. Kosztorysy dedykowane są dla konkretnego Inwestora i lokalizacji.
 • Wykonujemy również kosztorys inwestorski na podstawie dokumentacji technicznej (projektowej) dostarczonej przez Klienta
 • Wykonujemy kosztorysy inwestorskie zgodnie z wymaganiami instytucji udzielających dotacji, również na cele pozyskania środków unijnych, w oparciu o ogólnie obowiązujące standardy wykonywania kosztorysów. Aby pozyskać dotacje z Unii Europejskiej, niezbędne jest przedstawienie m.in. kosztorysu na realizację danego przedsięwzięcia.

Kosztorys inwestorski obejmuje wszystkie prace budowlane (bez części instalacyjnej) i jest opracowywany na podstawie średnich cen ogólnokrajowych - aktualnych na dany kwartał - podawanych przez firmę Sekocenbud.

Dlaczego warto zamówić kosztorys inwestorski?

 • Ocenisz swoje możliwości finansowe
 • Bez problemu wypełnisz wniosek kredytowy
 • Szczegółowo zaplanujesz budowę
 • Porównasz oferty wykonawców i wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie
 • Dopilnujesz harmonogramu i postępu prac
 • Będziesz kontrolował wydatki na bieżąco

Czas oczekiwania na realizację kosztorysu dla projektów z Kolekcji Muratora, trwa około 10 dni roboczych. Terminy opracowania kosztorysu na podstawie dokumentacji indywidualnej uzgadniane są każdorazowo. Kosztorys jest przygotowany w wersji papierowej i zawiera:

 • 1 egz. kosztorysu inwestorskiego szczegółowego
 • 2 egz. kosztorysu inwestorskiego uproszczonego
 • 1 egz. książki przedmiarów – bez uwzględnienia cen robocizny, materiałów i sprzętu.
Cena:
od 130,00
(dokładna cena kosztorysu podana przy prezentacji projektu)

Podaj symbol projektu:

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA