Projekty domów parterowych

(337)
Miarodajny
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wariant II
Miarodajny - wariant IV
Przejrzysty
Dom ekonomiczny
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną)
Szum morza
Miarodajny - wariant III
Miarodajny - wariant VII
Własny kąt
Miarodajny - wariant V
Miarodajny - wariant I
Magiczny świat
Rumiankowy - wariant II
Słoneczna polana
Wariantowy
Miarodajny - wariant VIII
Piękny - wariant I
Miarodajny - wariant IX
Przemyślana decyzja
Elastyczny - wariant II
Idealny
Biały bór
Nowe możliwości
Majowy
Wiosenny powiew
Przemyślany
Wesoła melodia
Filigranowy - wariant IV
1 2 ... 12 »

Projekty domów parterowych

Domy parterowe, o różnorodnej architekturze i układzie funkcjonalnym, w których zaprojektowano jedną kondygnację naziemną. Idealne dla właścicieli dużych działek oraz osób lubiących mieszkać blisko otaczającej przyrody. W dokumentacji, części projektów domów parterowych, przewidziano możliwość indywidualnej adaptacji poddasza. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób planujących powiększenie rodziny lub rozłożenie w czasie kosztów budowy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA