Wybierz kolekcję projektów domów

Parterowe
337
Z możliwością adaptacji poddasza
107
Z poddaszem użytkowym
531
Piętrowe
39
Etapowe
156
Bliźniacze, dwurodzinne lub z usługą
41
Rekreacyjne
53
Energooszczędne
92
Z wentylacją mechaniczną
68
Nowoczesne i z nutą nowoczesności
96
Tradycyjne i dworki
41
Z kotłownią na paliwo stałe
196
Z wejściem od południa
74
Na wąską działkę
353
Małe i tanie
240
Z dopłatą MdM
260
Z możliwością kolorowania (3D)
69
Z aranżacją wnętrz
68
Z możliwością meblowania (3D)
130
Z realizacjami
60
Projekty lipca - PROMOCJA
39
Wszystkie
908

Kolekcja projektów domów

Zachęcamy do zapoznania się z tworzoną już od 18 lat, autorską Kolekcję projektów domów opracowaną przez kilkudziesięciu profesjonalnych architektów z całej Polski. Zawiera ona niemal 900 różnorodnych projektów domów, m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, bliźniaki, dwurodzinne czy energooszczędne. Znajdziesz tu także projekty domów dwulokalowych, z częścią usługową, domy małe i tanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami domów z garażem, w stylu dworkowym, nowoczesnych i letnich, a także na wąską działkę.

Projekty domów powstają we własnej Pracowni Projektowej MURATORA, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Tak więc duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty. Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie.

Masz problem z wyborem projektu domu? Skontaktuj się z nami. Specjaliści MURATORA chętnie pomogą. Architekci – w wyborze projektu domunajbardziej odpowiadającego potrzebom Twojej rodziny, kosztorysanci – oszacują całkowity koszt budowy domu, a doradcy finansowi – sprawdzą Twoją zdolność kredytową.

Wybierając projekt domu z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Serwis projekty.muratordom.pl ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce autorska Kolekcja projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Pomogą w tym narzędzia, tj.: rozbudowane wyszukiwarki i porównywarka projektów. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie domu przedstawiamy bardzo wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in.: wizualizacje wnętrz, orientacyjne koszty budowy, zestawienie ilości poszczególnych materiałów budowlanych i dokładne opisy. Zapraszamy do znalezienia projektu, najbardziej odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. 

TERAZ U NAS PROJEKT + KREDYT – wraz z zakupionym projektem, wszystkim zainteresowanym osobom Doradcy Murator FINANSE bezpłatnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Zamówiony projekt otrzymasz wraz z PREZENTAMI! Projekt zostanie dostarczony pocztą kurierską, w godzinach 9:00-17:00, w cenie oraz terminie wyszczególnionymi przy prezentacji każdego projektu gotowego.

Koszt przesyłki pokrywa MURATOR S.A. (dotyczy terenu RP).

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA